Grafik 3D - kosztorysant

Zakres obowiązków:

- wykonywanie wizualizacji 3D oferowanych przez firmę produktów

- opracowywanie kosztorysów produkcyjnych

- wykonywanie dokumentacji technicznej

- współpraca z zakładem produkcyjnym i dostawcami

Oczekiwania:

- znajomość oprogramowania typu Blender

- znajomość programu Corel Draw, lub InkScape

- wyobraźnia przestrzenna

- umiejętność pracy w zespole

- znajomość programu typu DraftSight oraz arkusza Excell dodatkowymi atutami

Oferujemy pracę w biurze ulokowanym w Warszawie. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, sporadycznie konieczność pracy w nadgodzinach. Rejestracja na podstawie umowy o pracę.

Pracownik Produkcyjny

Poszukujemy do współpracy osób przy obróbce tworzyw sztucznych i płyt meblowych.